• 1

Smoothie Tarifleri

Özellikle yaz aylarının en çok tercih edilen içeceklerinden olan smoothie çeşitleri, hem içinizi serinletiyor hem de az kalorili olmalarından dolayı fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı oluyor. Yani hem diyetinizi destekleyen hem de içinizi serinleten smoothie tarifleri sizi çok mutlu edecek. Birbirinden güzel smoothie tarifleri ve smoothie çeşitleri ile özellikle yaz aylarınız hem hafif hem de çok ferah geçecek. Smoothie'yi nasıl yaparım diye merak edenler için de yapımı oldukça pratik ve lezzetli tarifler için Sahrap Soysal’ı ziyaret etmeniz yeterli. Bir bardağı ile karnınız doyacak, isteseniz de yemeğe yeriniz kalmayacak. Bunu özellikle hangi kadın istemez ki?

Smoothie dediğimiz zaman her ne kadar sürekli bahar ve yaz aylarını hatırlayıp hatırlatsak da kış aylarında da antioksidan görevi gören smoothie tarifleri her mevsim elinizin altında hazır bulunduracağınız içecekler olacak. Taze meyve sebzelerin suyunun yarardan başka ne zararı olabilir ki? Sahrap Soysal’da yer alan smoothie kategorisindeki smoothie tarifleri ile keyifle tüketeceğiz tatlara hemen göz atın! Hem besleyici hem de doyurucu özelliğe sahip bu güzel içecekler ile yaz kış fit ve sağlıklı kalın. Ayrıca yaparken ve tüketirken rengarenk görünümleri bile sizi sizden alacak.

Şeftalili ve Zencefilli Smoothie mi dersiniz, Limonlu Smoothie mi dersiniz, Yeşil ve armutlu smoothie mi dersiniz... Çeşit çeşit hatta renk renk smoothie çeşitleri Sahrap Soysal’da sizi bekliyor. Yeşil, pembe, turuncu mor... Çilekli, armutlu, kayısılı, pazılı, maydanozlu... Aklınıza ne gelirse, bir araya getirin ve karıştırıp için işte bu kadar! Faydaları say say bitmez, tadına doyum olmaz smoothieleri artık hazır almanıza gerek yok, çünkü evde çok daha tazesini ve güzelini rahatlıkla, üstelik eğlenceli şekilde hazırlayabilirsiniz. Fit olmak hiç bu kadar kolay  ve eğlenceli olmamıştı! Haydi önce pazara – manava, ardından da mutfağa koşun ve hafifliğin tadını çıkaracağınız smoothie tarifleri hazırlayın.

Smoothie tarifleri için Sahrap Soysal’ın web sitesini ziyaret edebilir, çeşitli tariflere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla..